KONST / Litografier / Färglitografi 15395311
nr 1539 5311
Lisa Rinnevuo
(f. 1972), Sverige
Signerad, numrerad 100/195, Färglitografi, bildmått: 21x27 cm, yttermått inklusive ram: 43x36 cm
Lisa Rinnevuo, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1972.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:36:52
8/5 00:19:49
300 kr
8/5 19:30:26